» Spotkanie 23.10.2013

Na dzisiejszym spotkaniu studenci z trzeciego i czwartego roku podzielili się wrażeniami ze swoich praktyk studenckich. Przedstawili zalety i wady placówek, w których byli oraz opowiedzieli o tym, z kim najlepiej się kontaktować w celu odbycia praktyk w tych miejscach. Następnie odpowiedzieli na pytania młodszych kolegów.

Mamy nadzieję, że spotkanie pomogło chociaż trochę studentom I i II roku zorientować się, jak wyglądają praktyki wakacyjne oraz jak je załatwić.

Prezentację można pobrać klikając tutaj.

 

» Spotkanie 17.10.2013

Naszym gościem (dzięki Ani Podczaskiej) był Martin Perescis, doktorant na Radbound Universiteit w Nijmegen, wykładowca HAS University of Applied Sciences oraz zdobywca nagrody za najlepszą prezentacją na konferencji Neuronus 2012. Martin opowiedział nam o tym, czym się zajmuje i jak wygląda praca naukowca, a następnie zaprezentował pokrótce swoje wyniki.

Po części oficjalnej, spotkanie przeniosło się tradycyjnie do „Easy Ridera", gdzie każdy mógł porozmawiać z naszym gościem, nie tylko na tematy naukowe.

Obecnym na seminarium dziękujemy za liczne przybycie!

» Spotkanie 09.10.2013

Na dzisiejszym walnym zebraniu pojawili się zarówno starzy, dobrze wszystkim znani członkowie Koła, oraz, co cieszy nas najbardziej, wiele nowych twarzy. Nowym prezesem Koła wybrany został jednogłośnie Alan Kania z IV roku Neurobiologii. W nawiązaniu do bieżących wydarzeń ze Sztokholmu, Asia Danielewicz wygłosiła pierwsze seminarium w roku 2013/2014 dotyczące najzabawniejszych nagród Antynobla. Zgodnie z tradycją, po udanym zebraniu wiele członków udało się na wspólną integrację do pobliskiego ruczajowego „Easy Ridera".

Czekamy na Was w przyszłym tygodniu!

zobacz również

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym składem zarządu koła

oraz obejrzenia zdjęć z seminariów umieszczonych w galerii.